Targi SPAWALNICTWO Kielce 28-30.03.2017

Zapraszamy na nasze stoisko na targach SPAWALNICTWO Kielce 2017.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska F-31 firmy KOVACO podczas XII Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa w Kielcach, które odbędą się w dniach 28-30 III 2017 r.
Oferta pozycjonerów spawalniczych skierowana jest dla klientów, którzy myślą o zwiększeniu wydajności pracy, zautomatyzowaniu spawania lub ułatwieniu pozycji dla spawaczy, dzięki czemu proces produkcji oraz jakość spawania ulegną znacznej poprawie. Na stoisku zaprezentujemy pozycjoner spawalniczy KOVACO, model PP15.
Podczas wizyty na naszym stoisku, przekonają się Państwo jakości produktów firmy KOVACO, a podczas bezpośredniej rozmowy będziemy mogli ustalić, które pozycjonery będą odpowiednie w procesie produkcji w Państwa firmie.
Wszystkich naszych potencjalnych Klientów oraz osób, chcących zapoznać się bliżej z naszą ofertą, zapraszamy na targi branżowe, które odbędą się w dniach od 28 do 30 marca 2017 roku w centrum wystawienniczym Kielce, przy ul. Zakładowej 1.
Osoby zainteresowane uzyskaniem bezpłatnego zaproszenia, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy lub pobranie zaproszenia poniżej.
Do zobaczenia!