Pozycjonery spawalnicze z tradycją produkcji od 1991 roku - Pozycjonery spawalnicze Kovaco

Firma Kovaco z długą tradycją, sięgającą 1991 roku, zajmuje się produkcją pozycjonerów spawalniczych, podnośników spawalniczych, obrotników, manipulatorów oraz pozycjonerów specjalnych głównie w oparciu o wymagania klientów.

Rentowna inwestycja

Pozycjonery spawalnicze Kovaco stanowią inwestycję zapewniającą szybki zwrot nakładów, wsparcie produkcji, wysoką niezawodność przy minimalnych działaniach związanych z konserwacją urządzeń. Wraz z komfortem pracy i bezpieczeństwem zmniejszają koszty się spawania, a tym samym zwiększa się wydajność i produktywność.

Indywidualne rozwiązania

Pozycjonery można indywidualnie dostosowywać do wymagań, takich jak rozmiar, kształt i konstrukcja stołu mocującego, zastosowanie i konstrukcja przyrządu spawalniczego, regulacja długości ramienia i skoku, wyposażenie pozycjonera w system kontroli pozycjonowania lub praca z robotem spawalniczym.

Jakie są korzyści?

Główne zalety stosowania pozycjonerów spawalniczych w procesie produkcyjnym to:

– spawanie w optymalnych warunkach
– bezpieczeństwo spawania i ergonomia
– wyższa wydajność i dokładność spawania
– znacząco skrócone czasy robocze
– zmniejszenie energochłonności

Firma z tradycją od 1991 roku

W tym okresie firma zdobyła duże doświadczenie i jest liderem w produkcji pozycjonerów do ciężkich i dużych elementów. Każdy przypadek jest osobno oceniany, projektowany i rozwiązywany indywidualnie, z maksymalnym naciskiem na potrzeby klienta. Bezpieczeństwo jest podstawowym parametrem przy projektowaniu i produkcji pozycjonerów. Wszystkie pozycjonery podlegają najsurowszym kryteriom z obliczeniami wytrzymałościowymi i są certyfikowane między innymi przez Słowacką Inspekcję Techniczną, posiadając również wszystkie niezbędne certyfikaty umożliwiające pracę we wszystkich krajach Unii Europejskiej.