Dostawa pozycjonera spawalniczego Kovaco SP100DL -

Prezentujemy zdjęcia z uruchomienia pozycjonera dwukolumnowego Kovaco SP100DL o udźwigu 20 ton, który został właśnie dostarczony do naszego klienta.

Specyfikacja odpowiednia do potrzeb klienta

Dostarczony pozycjoner dwukolumnowy posiada jedną kolumnę przesuwną na torowisku w zakresie 3-8 metrów, całość jest zamocowana na obniżonym fundamencie, aby uzyskać jak najniższą pozycję załadowczą. Przesuw kolumny pozycjonera jest blokowany mechanicznie.

Jest dostępna płynna regulacja obrotów stołu dzięki zastosowaniu falowników. Napęd obydwu kolumn jest niezależny, każda strona posiada swoją jednostkę hydrauliczną.

Obrót stołów 360 stopni jak również podnoszenie są synchronizowane. Zakres podnoszenia pozycjonera SP100DL to 1800 mm. Wzór stołu pozycjonera był wykonany zgodnie z wymaganiami klienta.

Pozycjoner spawalniczy wyposażony według wymagań

Pozycjonery serii SPDL są dostępne w kilku opcjach z wieloma możliwymi opcjami. Dopasowujemy odpowiednią specyfikację pozycjonera do potrzeb klienta.

W ofercie również pozycjonery spawalnicze dwukolumnowe Kovaco SPKD, których funkcjonalność jest identyczna, jednak kolumny są w całości zabudowane.